MEGATEKS MAKİNE ENERJİ SANAYİ VE TiCARET LİMİTED ŞİRKETİ

2001 yılında Megateks Tekstil Makine Enerji olarak faaliyetlerine başlayan , daha sonra 2003 yılı başlarında Megateks Makine Enerji Sanayi ve Ticaret Ltd. Ştd. olarak faaliyetine devam eden şirketimiz elektrik enerjisi , yenilenebilir enerji kaynakları ile ilgili proje , montaj ve bakım işlerini yapar.

Şirket sahibi Fethi Beşlioğlu , Akdeniz İplik Fabrikası , Türkiye Elektrik Kurumu , Aksantaş 1 ve Aksantaş 2 işletmelerinde elektrik bakım şefliği ve makine enerji müdürlüğü görevleri yanında , Güney Sanayi işletmeleri , Güney Polgat işletmesi teknik müdürlük görevi ile Oğuz Tekstil Makine enerji müdürlüğü görevini yapmıştır. Şirketin personel yapısı olarak bir elektrik elektronik mühendisi , bir makine mühendisi , insan kaynakları sorumlusu ve beş kişilik teknik montaj ekibinden oluşur.

Etkinliklerimiz

Enerji verimliliği ile ilgili ; BOTAŞ , PETKİM konferans salonu , Hiltonsa ve Gaziantep Grand Otel'de paneller düzenlenmiştir.

Şirketimiz Hakkında

Şirketimiz kendisine ait 450 m2 kapalı alana sahip yerde faaliyetine devam eder. 4 binek 1 çift kabin pikap araçlarına sahiptir.

Firmamızın bankalar nezdinde hatırlı müşteriler kategorisindedir.

Neden Tercih Ediliyoruz

Yaklaşık 18 yılını dolduran firmamız , piyasaya yapmış olduğu projeleri birinci sınıf malzeme ve birinci sınıf işçilikle zamanından önce bitirerek eksiksiz teslim etmesi , mali durum çizelgesinde bankalarda hatırlı müşteri sınıfına girmesi , piyasada ciddi bir güvenilirlik algısı oluşturmuştur.

Yapmış olduğu projelerde öncelikle kalite ve iş güvenliğinden ödün vermemesi diğer firmalar tarafından takip edilir hale gelmemizi sağlamıştır.

Kurulduğundan bu yana yapmış olduğu hiçbir işten geri dönüş Tenkitleri almamıştır dolayısıyla güvenilir firmalar listesindedir.

Referanslarımız